Діабет і шоколад: історія однієї наляканої ласунки
Коли мені поставили діабет 2 типу, я засмутилася по-справжньому. Не через каші й не через гречку. Я одразу подумала: — Ну все. Шоколадки тепер під забороною. А як взагалі жити без них? Особливо коли сидиш із колегами чи подругами. Усі п’ють чай, сміються, дістають цукерки, шоколадки, печиво… У когось вафелька. У когось тістечко. І обов’язково […]
Діабет і шоколад: історія однієї наляканої ласунки Читати далі »
Про їжу Властивості продуктів

